3 najlepsze portfele Bitcoin

Jeżeli już kupimy swoje bitcoiny, musimy je przetrzymywac w jakimś miejscu. Do tego celu służy portfel kryptowalutowy.. Oto krótka lista naszych ulubionych portfeli Bitcoin, która pomoże Ci dokonać wyboru.

Trezor


Jest to portfel kryptowalutowy w postaci fizycznej, który wygląda jak pendrive. Trezor zabezpiecza Twoje fundusze, utrzymując je w trybie off-line wewnątrz dysku na urządzeniu przypominającym pendrive. Jest to tak zwany “zimny portfel”. Urządzenie kosztuje $99 USD. Sam portfel ma dwa przyciski: jeden do potwierdzania akcji, a drugi do jej zaprzeczania. Jest łatwy w użyciu i kompatybilny z systemami Windows i Linux.

Circle


Jest to bardzo dobry portfel w braży kryptowalut. Ze względu na możliwośc wpłat w USD oraz zamieniania ich na Bitcoin, czyni to tą platformę tak naprawdę procesorem płatności jak i portfelem kryptowalut w jednym. Aby złagodzić wahania kursu podczas dokonywania transakcji, Circle zaabsorbował ryzyko poprzez zamrożenie stawek w momencie, gdy transakcja zostaje rozpoczęta i do momentu jej zakończenia. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, fundusze klientów w tym portfelu kryptowalut są bardzo dobrze ubezpieczone.

Coinbase

Coinbase to naprawdę wyjątkowy portfel Bitcoin i mechanizm wymiany, obsługujący 2,8 miliona klientów w 32 krajach o łącznym obrocie Bitcoinów 2,5 miliarda dolarów. Portfel ten łączy się bezpośrednio z twoim kontem bankowym w celu wymiany bitcoin do i z twojej lokalnej waluty. Posiada aplikacje mobilne na Androida i iPhone’a oprócz platformy w przeglądarce internetowej. Coinbase wszystkie środki swoich klientów ma bardzo dobrze ubezpieczone, a sam portfel chroni wiele systemów weryfikacji logowania oraz bezpieczeństwa. Zdecydowana większość Bitcoinów przechowywanych przez Coinbase jest przechowywana w tak zwanych “zimnych portfelach”. Coinbase niedawno uzyskał Bitlicencję od New York Department of Financial Services, dając mu swobodę działania jako wirtualny sprzedawcakryptowaluty w stanie Nowy Jork.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *